אינדקס אתריםשיווק ברשת

מקדמי אתרים? לחצו כאן!

Page Rank
Back
דף הבית >> העצמה אישית מובילה להגשמה עצמית

התפתחות אישית מהווה את אחד התהליכים החשובים ביותר בחייו של כל אחד ואחת מאיתנו. מסע ההתפתחות האישית מחייב מכל אדם להצטייד במרכיבי העצמה אישית ולהיות בעלי הערכה עצמית גבוהה וזאת על מנת להגיע לאותה הגשמה עצמית בה אנחנו מעוניינים. במאמר זה נתמקד במרכיב השני, העצמה אישית ונסביר מדוע מדובר על מרכיב כה חשוב.
 
העצמה אישית – מה הכוונה?
Self Empowerment (העצמה אישית) נדרש על מנת לממש את הפוטנציאל האישי של האדם. רק באמצעות תהליך ההעצמה האישית האדם יוכל להגיע לעצמאות אישית ולהשגת מטרותיו בחיים. תחושת העצמה תוביל אותו ללקיחת אחריות על חייו, דבר שיבוא לידי ביטוי בביצוע פעולות שונות בחייו, ללא תלות כלשהי, חסימה או עיכוב הקשורים לאנשים הקרובים לו והסביבה בה הוא חי ומורה לו לבצע פעולה זו במקום אחרת.
 
עוצרים חושבים ומתחילים – תהליך ההגשמה
כל בן אדם מעוניין להצליח להשיג דברים מסויימים בחייו, אם מדובר על זוגיות, אושר, סיפוק, מיצוי היכולות האומנותיות שלו ועוד. כל אדם מעוניינים להצליח בכל תחום בו הוא מעוניין בחייו, דהיינו, לממש את עצמו. למרות זאת, פעמים רבות אדם נתקל בקשיים מסויימים בחייו, קשיים שמאטים או מונעים את תהליך ההתפתחות העצמית שלו וההגשמה העצמית. במצבים כאלו חשוב לעצור, לעשות חושבין, להבין שמשהו בהתהליך האישי בחיים נעצר או הואט ובהתאם לקבל החלטה לפתח את כל הקשור אל העצמה האישית שלו, דבר שיעזור לכל אחד ואחת להגיע לאותו מימוש (הגשמה) בו מעוניינים. דבר זה ניתן לעשות באמצעות סדנאות התפתחות אישית וקורסים שונים שבהם ניתנים למשתתפים כלים מסויימים שיעזרו להם בדרך להעצמה האישית שלהם. דבר זה ניתן לעשות גם באמצעות אימון אישי וקובצתי ובאמצעות תרגילים שונים שיעזרו לכל אחד להתקדם לעבר הצמיחה האמיתית שלו בחיים ולעבר הגשמת חלומותיו.
 
כלי העצמה אישית
אז אם גם אתם נמנים על אותם אנשים שמעוניינים להצליח יותר בחיים, לממש את עצמכם ולהיות מאושרים,אך אתם מזהים כל מיני קשיים שנערמים להם בחייכם ומגבילים אתכם בדרך אל המימוש העצמי שלכם הגיע הזמן לפנות אל אותה סדנא, סמינר, קורס ו/או טיפול שיעזרו גם לכם להגיע אל אותה מטרה הכרת היכולות שלכם, הכרת הכישורים שלכם והרחבת העצמאות האישית שלכם. כל אלו יובילו אתכם למימוש הפוטנציאל האישי שלכם ונטרול ההשפעה השלילית של גורמים חיצוניים ופנימיים שעד היום עיכבו אתכם ממימוש הפוטנציאל שלכם. בהצלחה!